برترین آشپزخانه سال 2018

برترین آشپزخانه سال 2018

برنده جایزه بهترین آشپزخانه سال 2018 در مسابقات طراحی KBB

از سال 1999 ، مسابقات جایزه طراحی صنعت آشپزخانه و حمام، به منظور تقدیر از طرح های برجسته ی آشپزخانه، حمام و سالن نمایشگاه و طراحان آنها شروع به کار کرد. این برنامه رقابتی برای شناسایی طرح های برتر آشپزخانه، حمام و نمایشگاه بصورت مستقل داوری می شود و شرکت در آن اختیاری است. ملاک انتخاب برترین ها در این رقابت ارائه خلاقانه ترین طرح ها، در عین زیبایی، کارایی و ماندگاری می باشد.

جایزه این مسابقه در سال 2018 به طرح بازسازی شده زیر در فضای 414 فوت مربع (حدود 126 متر مربع) تعلق گرفت که شامل آشپزخانه و بار مشروب پهلوی آن است. طراح این آشپزخانه لارن لوانت (Lauren Levant) می گوید که طرحی مدرن و در عین حال صمیمی ارائه داده که تا حدی حس اسکاندیناویایی دارد و برگرفته از سبک زندگی روستایی مشتریانش در مصرف محصولات مزارع و حیوانات اطرافشان در آشپزخانه بوده است.

بار مشروب و فضای نشیمن نیز جایی است که مهمانها برای نوشیدن بعد از شام دور هم جمع می شوند و چراغ های آویز نمایشی آن مکمل خوبی برای طاقچه های استیل مشکی مرسومی است که در طرح بکار رفته. میز بار نقره ای تراورتن آبشاری هم بنا به خواست مشتری از مواد طبیعی شهر خودشان انتخاب شده که به چشم بیاید.

لوانت معتقد است که سری لامپهای آویزان بالای جزیره  یادآور ظروف سفالی خانگی هستند که احساس آرامش  را در آشپزخانه مدرن خانه روستایی برمی انگیزد. سیاه مات و حالت فلز چکش کاری آنها در تضاد اثرگذاری با نور پنجره ها و درخشش خفیف دیوارها ایجاد می کند.

لازم به ذکر است که دور تازه این رویداد برای سال 2019 در تاریخ 19 تا 21 فوریه 2019 در لاس وگاس  برگزار می گردد و اسپاسنر آن کمپانی مردیت، انتشارات آشپزخانه ها و حمام های زیبا، خانه های سنتی و آشپزخانه ها و حمام های رویای می باشد.

ترجمه از سایت kbbonline.com

پاسخی بگذارید

بستن منو