بهترین ترکیبات رنگی با رنگ سال 2019 (مرجانی)

بهترین ترکیبات رنگی با رنگ سال 2019 (مرجانی)

با اعلام رنگ مرجانی بعنوان رنگ سال 2019، اولین چیزی که ذهن دوستداران مد و زیبایی را به خود مشغول می کند، انتخاب بهترین و جذاب ترین ست ها با این رنگ زیبا و زنده می باشد بطوریکه در همه جا از جشن ها و میهمانی ها گرفته تا محیط های رسمی و غیر رسمی بتوانند این رنگ را در پوشش خود بگنجانند و با ظاهری به روز و آراسته همه جا بدرخشند. گرچه رنگ مرجانی زنده رنگی شاداب، جوان پسند و شاید از دید بعضی ها کمی زننده به نظر برسد، اما بسته به ترکیبات رنگی که با آن همراه می شود می توان همخوانی خوبی با سلایق متفاوت و در شرایط مختلف  ایجاد کرد. در اینجا به چند ست بسیار زیبا و جذاب با تم رنگ مرجانی انتخاب کرده ایم که می تواند الهام بخش شما در انتخاب پوشش برای موقعیت های مختلف باشد.

 سفید

وقتی صحبت از ترکیب رنگ به میان می آید، اولین و مطمئن ترین رنگ برای ست کردن با هر رنگی سفید می باشد، چرا که رنگ سفید مانند بوم خالی است که ماهیت هر رنگ دیگری را تمام  و کمال به نمایش می گذارد. بنابراین اگر می خواهید جذابیت و زیبایی رنگ مرجانی به چشم بیاید آن را با سفید ست کنید. علاوه بر این در هر ترکیب سه تایی هم رنگ سفید رنگ مطمئنی به شمار می آید. این ترکیب بهترین برای پوشش بهاری و تابستانی به شمار می آید.

سیاه

طبیعتا پس از رنگ سفید بهترین ترکیب برای هر رنگی، رنگ مقابل سفید، یعنی سیاه می باشد. با این تفاوت که رنگ سیاه احساسی کاملا متفاوت نسبت به ترکیب رنگ سفید با مرجانی ایجاد می کند. رنگ سیاه همراه با مرجانی می تواند به شما ظاهری شیک و مجلسی بدهد و گزینه ای مناسب برای مجالس رسمی و لباس شب می باشد. با این ترکیب رنگ مرجانی حتی برای افراد مسن هم زیبنده و مناسب می شود.


طوسی

از دیگر رنگهای خنثی که این روزها بیشتر و بیشتر جای خود را در صنعت مد و دکوراسیون باز می کند، طیف های مختلف رنگ طوسی و خاکستری و نوک مدادیست. رنگ مرجانی را با خیال آسوده با رنگ مایه های طوسی ترکیب کنید و مطمئن باشید که در همه جا خواهید درخشید.


جین

اگر بدنبال استفاده از رنگ سال در تیپ اسپرت هستید، شک نکنید که مرجانی را می توان با انواع لباس و شلوار جین به خوبی هماهنگ کرد و تیپ اسپرت شما را کامل می کند.

 


آبی فیروزه ای

شاید در نگاه اول رنگ آبی با رنگ مرجانی سنخیتی نداشته باشد، اما در حقیقت طبق دایره رنگی ایتن، طیف های رنگ مرجانی در مقابل رنگ مایه های آبی فیروزه ای قرار می گیرند.طبق نظریه ی ایتن رنگ شناس و تئوریسین سوئیسی که نظریه معروف دایره رنگ را مطرح کرد، رنگهای که در دایره رنگ مقابل یکدیگر قرار می گیرند، رنگ مکمل نامیده می شوند که قرار گرفتن آنها در کنار هم اثر هر رنگ را بیشتر نمایان می کند. در اینجا می توانید ترکیبات جالبی از این دو رنگ را ملاحظه کنید.

 سبز ملایم

سبز ملایم نیز از دیگر رنگهایی است که به خوبی با رنگ مرجانی سازگاری دارد و در ترکیب با مرجانی، زیبای گل و برگ را بخاطر می آورد.

 

کرم
از دیگر رنگهایی که می تواند همخوانی خوبی با رنگ مرجانی داشته باشد رنگ کرم می باشد که به ملایمت را چاشنی رنگ مرجانی می کند.

پاسخی بگذارید

بستن منو